Trzydniowe plamienia podczas stosowania Rigevidon

witam od 21 dni biore tabletki antykoncepcyjne Rigevidon pare dni temu milam plamienie leko czerwone pozniej brazowe trwalo to moze z 3 dni,od dzis powinnam miec przerwe 7 dniowa i od wczoraj zle sie czuje mianowicie boli mnie glowa i nie dobrze mi na zoladku dodam ze to moje pierwsze opakowanie i wspolzylam bez prezerwatywy moze ze 3 razy .pytanie brzmi czy ma czym sie martwic ? pozdrawiam :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, plamienia podczas przyjmowania tabletek nie są niepokojące. Natomiast dolegliwości żołądkowe mogą nie mieć związku z przyjmowaniem tabletek, gdyż pojawiły się po przyjęciu niemal całego opakowania. Jeśli czuje się Pani niepewnie proszę wykonać test ciążowy. jeśli wynik będzie ujemny proszę po 7 dniowej przerwie przyjmować drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam.