Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczą plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam biore tabletki juz drugi miesiac. Pod koniec pierwszego paska tabletek dostam nie wielkie plamienia pozniej w przerwie 7 dniowej wystapila bardzo skapa miesiaczka .po przerwie 7 dniowej w 8 dniu zaczelam nowe opakowanie teraz podczas brania okolo 2 tygodniowego znow mam plamienia (rano myslalam ze to miesiaczka ale na wieczor ustapilo i mam plamienia) czy to normalne? Ostatnio mam duzo stresu czy to moze byc przyczyna??
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sadze ze przy antykoncepcji może tak występować zależy jeszcze jakie dokładnie tabletki Pani przyjmuje . Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy