Biegunka podczas stosowania tabletek Micorygon

witam biore tabletki microgynon 21, trzy dni temu ( 2 tydzien blistra )tj 12.02 zazylam tabletke o 18 jednak po 2 godzinach dostalam biegunke i wzielam nastepna tabletke pozniej zazywalam juz normalnie moje pytanie czy zażyć ostatnia tabletkę z tzw awaryjnego opakowania czy skończyć normalnie na 20 tabletce i zrobić 7 dni przerwy ?i dodam jeszcze jezeli to ma znaczenie ze zapomnialam wziasc pierwszej tabletki z opakowania i zazylam ja dopiero 15 h pozniej

Renata GrzechociĹska

Dokończyć opakowanie zwykłe i rozpocząć nowe po 7 dniowej przerwie.