Stosowanie Vibin Mini i obfite krwawienie po przyjęciu leków Trivagin

Witam, biorę vibin mini od roku. W tamtym miesiącu dostałam od ginekologa tabl trivagin (po zapaleniu pecherza i lekach). Okres po nich miałam dosc obfity (było więcej krwi niz zazwyczaj) .W tym miesiącu krwawienie jest duzo mniej obfite niz zawsze, jest krew, ale mniej niz zwykle .Wzięłam dodatkowa tabl w cyklu z powodu biegunki (10 tabl bodajże)Czy mam sie czym martwic? Czy jest to normalne ze krwawienie z odst jest bardziej skape niz normalny okres? Prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że przy przyjmowaniu tabletek mogą być pewne wahania co do obfitości krwawienia. Proponuję w razie jakichkolwiek wątpliwości udać się do lekarza ginekologa.