Przyjmowanie Vibin Mini od 6. dni i ciągłe krwawienie

Witam, mam pytanie a mianowicie - od 6 dni biore tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini. Krwawienie nadal trwa, dziś podczas wizyty w toalecie zauważyłam skrzepy krwi, które do tej pory nie miały miejsca. Dodam, że nadal dość mocno krwawie jest to 6 dzień cyklu, a z reguły przed tabletkami miesiączka trwała ok 6 dni, z czego 2 ostatnie bardzo słabo krwawiłam. Czy to normalne, dalej brać tabletki czy je lepiej odstawic?

Lek. Tomasz Budlewski

Krwiawienia pomiedzy cyklami moga wystepować w trakcie przyjmowania tabletek. Jeśli takie obfite krwawienie ze skrzepami bedzie sie utrzymywalo prosze zglosic sie do swojego ginekologa.