Odstawienie Vibin Mini a obfite krwawienie

Po raz pierwszy od kilkunastu lat zaczęłam brać tabletki hormonalne Vibin mini z powodu bardzo bolesnych ale miesiączek i obecnie krwawię 21 dni , nie czułam się najlepiej i ze względu na intensywne krwawienie i niezbyt dobre samopoczucie odstawiłam tabletki po 18 dniach myśląc że okres się skończy , niestety krwawię intensywnie nadal, czy może być to coś poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.