Plamienie różowo-brązowe a planowanie ciąży

Witam. Mam pewien problem. 13.11 dostałam miesiączkę. Cykle trwaja u mnie 27-30 dni. 25.11 byłam na USG u ginekologa i powiedział mi że w tym cyklu będę mieć owulację, pęcherzyk miał wtedy 23mm. Wczoraj tj. 1.12 dostałam plamienia, ktore trwa do dzisiaj jest to bardziej zabarwiony śluz niż krew nie jest go jakoś dużo.. Od koloru jasno różowego do brązowego. Nigdy tak nie mialam. Do kolejnej miesiączki zostało jeszcze trochę czasu, co to może byc?. Dodam ze z narzeczonym staramy się o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może było to tzw krwawienie implantacyjne. Proponuję za parę dni wykonać test ciąży, a w razie braku miesiączki, lub pojawienie jej się wcześniej niż zwykle udać się do ginekologa.