O czym świadczy różowy śluz podczas owulacji po poronieniu?

Witam. Poroniłam w styczniu tego roku. Od tego czasu miałam już dwa razy owulacje. Jednak za każdym razem podczas owulacji ponawia mi się śluz zabarwiony krwią koloru różowego ze śluzem rozciągliwym bardzo jasna. Czy to normalne? Dlaczego się tak dzieje? Czy ja będę mogła mieć jeszcze dzieci?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne. Proponuje udac się do lekarza ginekologa