Zaburzenia miesiączkowania i brak owulacji po poronieniu

Witam.Od momentu jak rok temu poroniłam miałam trzy normalne miesiączki a potem mój organizm zaczął wariować... a do tego nie mogę zajść w ciąże.Mam zaburzenia miesiączki nie dawno dowiedziałam się że brak owulacji dodam że miałam za wysoką prolaktynę jakieś pół roku temu ale lekami wynormowało się do odpowiedniego poziomu.Już nie wiem co mam robić żeby w końcu wszystko wróciło do normy co warto zbadać? co mi jest dla czego tak się dzieje po tym poronieniu wcześniej nie miałam żadnych problemów

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu lekarz określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.