Czy jest możliwy powrót do naturalnej owulacji po poronieniu?

Witam Poroniłam, wcześniej miałam cykle bezowulacyjne i zaszłam w ciąże dzięki clostylbegyt, chciałam zapytać czy istnieje możliwość powrotu naturalnej owulacji po poronieniu? Czy żeby mieć dziecko dalej muszę brać CLO?

Witam,
trudno to przewidzieć.
Jeżeli przed zajściem w ciążę były problemy z owulacją, obawiam się iż kwestia poronienia nie zmieni sytuacji na lepsze i będzie potrzebna ponowna stymulacja owulacji.
TSH, PRL są w normie?