Picie herbaty oczyszczającej a stosowanie Clostylbegyt

Witam. Prawie od roku biorę co miesiąc clostylbegyt w dawce 2 tabletki na raz na dobę ponieważ mam problem z zajściem w ciążę mimo dobrych wyników prl, tsh, w usg tez ok (mam syna), mąż ma dobre nasienie. Czy mogę pić herbatę oczyszczającą z toksyn (pokrzywa,fiołek,trawa cytrynowa,mniszek,róża,skrzyp,czerwonokrzew) i brać ten lek? Czy herbata może obniżyć działanie? Czy tak długie zażywanie clo czymś grozi? 2 razy miałam usg od kiedy biorę lek i nie stwierdzono torbieli i mam dużo pęcherzyków.

Lek. Katarzyna Szymczak

Herbata nie powinna mieć wpływu na działanie leku (chyba, że pije ją Pani w ogromnych ilościach), co do czasu zażywania clostylbegyt, proszę konsultować się z ginekologiem prowadzącym.
Pozdrawiam