Stosowanie Symfaxin a picie naparu ze skrzypu polnego i pokrzywy

Witam, czy przy przyjmowaniu leku Symfaxin ER (Wenlafaksyna) mogę pić skrzyp i pokrzywę (raz dziennie) ? Czy te zioła wypłukują z organizmu takie leki jak Symfaxin ER ?? Prosze o odpowiedź kilku lekarzy :) Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna się Pani zgłosić do lekarza prowadzącego leczenie wenlafaksyną.