Czy picie naparu z suszonej pokrzywy wplywa na tarczycę?

Czy picie naparu z suszonej pokrzywy wplywa na tarczyce? Biore euthyrox 75 bo mam guzka na prawym placie. Mam 25 lat. Czy pokrzywa moze mi pomoc czy zaszkodzic?

Witam serdecznie,
Picie naparu z pokrzyw na pewno nie wpłynie negatywnie na pracę tarczycy. Pomóc może nie pomorze, ale na pewno nie zaszkodzi, więc spokojnie proszę go sobie pić.
Proszę tylko pamiętać, by nie robić tego za często bo pokrzywa ma działanie moczopędne, ale jedna herbata z pokrzyw dziennie nie powinna zaszkodzić.
Pozdrawiam,