Plamienie w 7 tygodniu ciąży a Duphaston

witam jestem w 7tyg ciazy, ost okres 20.01. od wczoraj mam plamienie, brązowa krew w śluzie, biore już luteine2x2,wizyte mam w poniedz ale teraz nie wiem co zrobić, dzwoniłam do lekarza mowil ze trzeba bedzie wlaczyc duphaston, mial napisac sms i nie napisał, , po zażyciu porannej dawki luteiny plamienie ustapilo ale wydaje mi sie ze wroci, co zrobic,...

Niestety, według współczesnej wiedzy progestageny (Luteina, Duphaston) w pierwszym trymestrze mają tylko efekt placebo. Nie chronią przed poronieniem. Czas pokaże i zwykle nic złego się nie stanie.