Ból brzucha i plamienia w początkowych tygodniach ciąży

Dzień Dobry, jestem w ciąży jest to 4/5 tydzień moje HCG 13.02 64 16 225 dzień miesiączki 21.01 cykle 23 dni Od niedzieli zaczęłam plamić. wczoraj byłam u lekarza, który po zrobieniu usg napisał w opisie: w pochwie ślady brudzenia,macica bz przyd norma, tvusg macica bez endometrium grube? pęcherzyka nie widać. Nie zapisał mi leków podtrzymujących ciąży, powiedział, tylko żeby nie współżyć i tyle. Od czasu do czasu boli mnie brzuch. Co może być przyczyną? Mam jeszcze w domu luteinę, czy ją brać?

NAJWAŻNIEJSZE - nie ma współcześnie dostępnych i wiarygodnych danych na temat skuteczności progestagenów (Luteina, Duphaston) w podtrzymaniu ciąży! Czy ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, to pokaże czas. Proszę uzbroić się w cierpliwość.