Plamienie w 7-tygodniu ciąży a możliwe przyczyny

Jestem w 7 tyg ciazy. Wczoraj zaczęłam krwawić i udałam się do szpitala gdzie nie ustalono przyczyny krwawienia i zapewniono mnie ze płód żyje. Dziś plamie delikatnie i mam skurcze jak te miesiączkowe. Bardzo się niepokoje gdyż mieszkam za granica i podejście do pacjenta jest nieco inne niż w Polsce. Tydzień temu byłam w Polsce i dostałam dwupaston a także stwierdzono mięśniaka macicy i tylozgiecie macicy. Czy to początki poronienia? Czy mogę zażywać nos pe Max na skurcze?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.