Plamienie w środku cyklu i ból piersi

mam pytanie do lek. ginekologa ostatnia miesiaczka zaczeła sie 21,09 trwała krotko 3 dni nastepna powinna bycz 19,10 cykl co 28 dni ,ale od jakiegos czasu bola mnie piersi sa nabrzmiale myslalam ze moge bycw ciazy lecz 04,10 gdy bralam prysznic zaczełam plamic i trwa to do dzis czy to normalne ? Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.