Plamy na skórze dziecka o kolorze kawy z mlekiem

4 letnia córka ma na skórze kilka plam koloru kawy z mlekiem. Jedna jest spora na udzie. Dermatolog przepisał kwas azelainowy. Jednak po 3 miesiącach smarowania 2 razy dziennie nie ma efektów. Czym takie plamy można rozjaśnić lub wybielić? Czy istnieje jakiś inny krem? Wiem że można laserem ale czy nie jest za mała na to?

Na laser dziecko jest za małe . Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej niech obejrzy zmianę/przebarwienie i doradzi co zastosować do smarowania lub można wykonać peeling medyczny.