Planowanie ciąży i szczepionka Gynatren

Witam, od dwoch miesiecy staramy sie z mezem o dziecko. W związku z czestymi nawracajacymi sie infekcjami pochwy zaszczepilam sie gynatren a teraz po pol roku przyjelam ostatnia dawka przypominajaca. Czy powinnam teraz odczekac z zajsciem w ciaze, szczepilam sie w 4 dniu cyklu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie powinno być żadnych problemów, jednak dla pewności prosze o konsultacje z lekarzem ginekologiem. Mało jest danych naukowych na temat tego zagadnienia o które Pani pyta. Pozdrawiam