Planowanie ciąży po poronieniu i wyniki badań cytomegalii

Pomocy !!! W tamtym roku poronilam kolo maja , wyniki które niepokoiły lekarza to Cytmogalia Igm ,094 w maju ( z opisu wynik obojętny) lekarz zlecil powtorzyc za 3 miesiące i wynik 0,97, kazał czekac , po kolejnych 3 miesiącach 0,93 i teraz w maju 0,98 cały czas wątpliwy nie chce już czekac :( chce sie stara o dzidzie a jeden lekarz mowi żeby czekac drugi ze już mozna :( Co mam robić :(:( zwłaszcza ze mam juz 27 lat :( a czas leci. Czy powtorzyc badanie w innym laboratorium ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę powtórzyć w innym laboratorium i koniecznie udać się do lekarza chorób zakaźnych