Planowanie płci dziecka a mierzenie temperatury w pochwie

Witam mam na imię Paulina.Mam już 3-letnią dziewczynkę ,ale bardzo bardzo mi się marzy chłopczyk.Dużo na temat zaplanowanej płci się naczytałam.Chciałabym jednak si\ę zapytać kogoś kto ma doświadczenie w tej dziedzinie czy ma coś wpływ na poczęcie chłopca?Jedni mówią że należy mierzyć temperaturę w pochwie po czym jak będzie odpowiednia to sugeruje to w tym dniu na poczęcie chłopca.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Żadna z metod planowania płci dziecka przy zapłodnieniu poprzez stosunek płciowy nie została potwierdzona naukowo.