Płaskostopie poprzeczne i nerwobóle dużego palca
witam mam plaskostopie poprzeczne po tym zaczeły sie takie nerwobóle duzego palca ale rtg i krew w normie czy taki nerwobol jest od plaskostopia?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to możłiwe, ponieważ w płąskostopiu zwężone są przestrzenie między kośćmi śródstopia, które mogą powodować ucisk na nerwy i dolegliwości bólwe.