Płyn w zachyłku podkruczym w wyniku RM
witam wynik mojego RM Staw oboijczykowo-bar. prawidłowy. Kaletka podbarkowo-podnaramienna nieposzerzona. Płyn w zachyłku podkruczym. Ścięgna rotatorów prawidłowe Ścięgno głowy bicepsa położone w bruździe, baz płynu w pochewce. Drobne nierówności powierzchni guzka mniejszego z podkorowym ogniskiem obrzęku szpiku. Ūłowa kości ramiennej wysklepiona prawidłowo, wydrążenie stawowe łopatki ukształtowane prawidłowo bez ubytków. Obrąbek bez widocznych uszkodzeń proszę o interpretację wyniku Ewa

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! By wiarygodnie zinterpretować wynik przede wszystkim należałoby znać przyczynę, dlaczego badanie zostało wykonane. Wynik powinien zatem zostać zinterpretowany w oparciu o dane kliniczne.