Płyn w zachyłku podkruczym w wyniku RM

witam wynik mojego RM Staw oboijczykowo-bar. prawidłowy. Kaletka podbarkowo-podnaramienna nieposzerzona. Płyn w zachyłku podkruczym. Ścięgna rotatorów prawidłowe Ścięgno głowy bicepsa położone w bruździe, baz płynu w pochewce. Drobne nierówności powierzchni guzka mniejszego z podkorowym ogniskiem obrzęku szpiku. Ūłowa kości ramiennej wysklepiona prawidłowo, wydrążenie stawowe łopatki ukształtowane prawidłowo bez ubytków. Obrąbek bez widocznych uszkodzeń proszę o interpretację wyniku Ewa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By wiarygodnie zinterpretować wynik przede wszystkim należałoby znać przyczynę, dlaczego badanie zostało wykonane. Wynik powinien zatem zostać zinterpretowany w oparciu o dane kliniczne.