Płyn w zatoce Douglasa i torbiel jajnika

Witam. Proszę o pomoc. Ostatnio wylądowałam w szpitalu z ostrym bólem brzucha. Po usg dopochwowym (podczas którego odczuwałam okropny ból ) okazało się że mam dużo płynu w zatoce douglas i torbiel jajnika z krwia 4 cm. Lekarze nie będą operować bo jestem jeszcze młoda 18 l. Lekarze nie mówią jak to leczyć ani nic. Czy będę miała przez to problemy z zajsciem w ciążę? Czy to coś groźnego? I skąd to się w ogóle wzięło?

Te pytania trzeba zadać leczącym lekarzom. Wiedzą co robią. Jeżeli się da leczyć zachowawczo to jest lepsze dla chorej niż operacja i znieczulenie i możliwe ich następstwa oraz powikkania .