Pływanie a zabieg operacyjny polipa ucha

Witam moja corka miala operacje,na ucho ,wycinano jej polipa i rekonstruowano bebenek,chcemy dalej plywac,ale nie moze sie jej dostac woda do ucha,,wiec moje pytanie jakich zatyczek do ucha stosowac i czy mozna w nich nurkowac?

Ooo. Trudne pytanie dla kogoś kto nie zna tego ucha i go nie operował i nie widzi go teraz po operacji. Proszę pytaj się operatora. Swoim pacjentom po operacjach usznych w zależności od typu operacji zalecam używanie żelowych wkładek usznych dla pływaków robionych na miarę w "Słuchmedzie"