Stosowanie Polopiryny po zabiegu operacyjnym żylaków

Dobry wieczor Mam problem poniewaz jestem przeziebiony a jedyny lek jaki mam w domu to polopiryna s. W zeszly piatek mialem operacje zylakow na prawej nodze i mam pytanie czy moge zazyc ta polopiryne? Mam obawy poniewaz wiem ze polopiryna rozrzedza krew i wiem ze przed zabiegiem nie moglem jej zazywac ale nie wiem jak jest po zabiegu to znaczy czy moge ja zjesc. Bardzo prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje

Witam. Wszystko zależy od tego, czy bierze Pan heparyny drobnocząsteczkowe (clexane, fraxiparine itp) i w jakiej dawce. Jeśli nie, to polopiryna nie zaszkodzi, ona nie rozrzedza krwi a działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi, co w pana przypadku jest korzystne.

Proszę skonsultować się z operatorem!!! Nie operowałem,nie znam zakresu,przebiegu i efektu operacji - nie mogę wiec na odległość W-wa-Wrocław wypowiedzieć się autorytatywnie!!! zż