Po jakim czasie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych powinnam dostać okres?

Po jakim czasie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych powinnam dostac okres?

Krwawienie z odstawienia powinno wystąpić normalnie tak jak w czasie stosowania tabletek. Kolejne krwawienia powinny występować w odstępach takich jak przed stosowaniem leków.