Pobolewanie jajników i piersi

Od miesiąca pobolewają mnie jajniki i piersi, w piersiach jest to ukłucie co jakiś czas,wyglądają dobrze, nie ma żadnej wydzieliny, jajniki podobnie-ból to delikatne ukłucia/bardziej ucisk. Ostatnio byłam u ginekologa pół roku temu, w najbliższym czasie mam kolejną wizytę. Wcześniej było wszystko dobrze. Upławy-nie mam, a jeśli już pojawia się jakiś rodzaj wydzieliny to nie ma podejrzanego koloru ani zapachu.Mam 19 lat,przyjmuję tabletki anty,dodatkowo się zabezpieczam.Powinnam się niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Obecnie na rynku farmaceutycznym nie ma środków antykoncepcyjnych w 100% skutecznych. Proponuję udać się do ginekologa.