Pobolewanie w kostce u 37-letniego operatora maszyn budowlanych

witam serdecznie. Wczoraj wieczorem zacząłem odczuwać pobolewanie w kostce prawej nodze, dzisiaj nie mogę na niej stanąć. Nie ma opuchlizny ani żadnych obrzęków.Mam 37 lat i pracuje jako operator maszyn budowlanych. Czy to jest może jakieś zapalenie ? Czy mam udać się do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez możliwości badania przedmiotowego nie jestem w stanie odpowiedzieć co może być przyczyną Pana dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z ortopedą.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski