Pobolewanie pod lewą pachą podczas ruchu

Witam, wczoraj wieczorem zaczeło mnie pobolewać pod lewą pachą. Dziś zauważyłem ze ból występuje przy ruchu. Nie wyczuwam węzłów chlonnych pod pachą, nic nie jest spichnięte. W czym może być problem? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Niestety objaw jest zbyt mało specyficzny, abym bez badania przedmiotowego był w stanie postawić rozpoznanie. Sugeruję kontakt z lekarzem POZ lub ortopedą.