Początki współżycia u 22-latki

Witam. mam problem intymny dotyczacy wspolzycia,jestem ze swoim narzeczonym ktory o mnie dba i pobudza mnie ale ja nie umiem mu tego okazac bo jestem dziewica jeszcze i jak probujemy wspolzyc to nie udaje sie zrobic tego 1 razu bo mam malo sluzu bardzomalo i wejscie jest do pochwy male i mnie bardzo boli dlatego mnie to zniecheca, co mam robic, moze jakies tabletki na pobudzenie albo masci, mam 22 lat. prosze o odpowiedz . dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli odczuwa Pani suchość pochwy pomocne mogą okazać się lubrykanty dostępne w drogeriach, aptekach itp. jeśli nie zauważy Pani poprawy proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.