Brak miesiączki i zamknięte wejście do pochwy

witam, mam 24 lata, od 16-goroku zycia nie mam okresu, bylam pare lat temu w szpitalu na zabiegu, ale zabiegu nie przeprowadzono przez "zamkniete wejscie do pochwy", ze niby to bardzo gruba blona dziewicza (zaznaczyc musze, ze NIE JESTEM DZIEWICĄ!), co jest dla mnie bardzo dziwne... jak to wytlumaczyc?! czy bede w przyszlosci mogla miec dzieci?! prosze o pomoc :( K.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak najszybciej powinna się Pani zgłosić do ginekologa. Niezbędne jest wykonanie badania USG oraz badania ginekologicznego. Bez nich nie jest możliwa realna ocena stanu klinicznego i ustalenie dalszego postępowania.