Czy chłopak może wyczuć błonę dziewiczą?

Witam. Uprawialam seks z chlopakiem on byl moim 1-wszym ja jego tez, on zarzuca mi ze nie bylam dziewica poniewaz nie czul blony. Czulam lekki bol, krwi nie bylo, uzywalam za to wczesniej tamponow. ani ja ani on nie mielismy doswiadczenia , po 1 razie przez dluzszy czas nie chcialam sie kochac poniewaz nie wspominam tamtej sytuacji milo. jednak on upiera sie ze nie mialam blony gdyz jej nie czul. Czy chlopak moze wyczuc blone dziewicza?

Dzień dobry!

Może, ale nie musi. Niekiedy błona dziewicza jest szczególnie gruba i nieelastyczna, ale nie są to sytuacje częste. Jej przerwanie może być też całkowicie niewyczuwalne (błona cienka, delikatna, z dużym otworem). Dziewica może także nie posiadać błony dziewiczej - np. urodzić się bez niej, naruszyć ją znacząco podczas stosowania tamponów, gimnastyki czy uprawia sportu albo masturbacji.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Błona dziewicza może mieć różne kształty - zdarza się więc, że jej przerwanie nie skutkuje ani krwawieniem, ani szczególnym bólem - tak, jak to się zadziało u Pani.
Nawiasem mówiąc, warto byłoby porozmawiać z chłopakiem, dla którego, jak rozumiem, większe znaczenie ma nieistotny fałd skórny w Pani pochwie, niż Pani. Można również zasugerować, by się nieco podszkolił w zakresie anatomii i fizjologii człowieka, dzięki czemu nie robiłby problemu z tej naturalnej przecież sytuacji i nie zarzucał Pani, jak rozumiem, kłamstwa i "niewierności",

Pozdrawiam.

Witam, zachowanie Pani chłopaka oceniam jako niezbyt miłe,zamiast skupić na się fakcie, że się kochacie i zdecydowaliście wspólnie na WASZ pierwszy raz i stworzeniu wokół tej sprawy atmosfery czegoś cennego i szczególnego, co prawdopodobnie zostanie zapamiętane na zawsze...ma do Pani jakieś pretensje i zastrzeżenia,, Skoro to był również jego pierwszy raz,,to jak może twierdzić, że błonę dziewiczą się wyczuwa podczas współżycia??Niestety jego wiedza jest nierzetelna a zachowanie w tej sytuacji niedojrzałe i nie na miejscu.Pozdrawiam