Czy mogę mieć jeszcze błonę dziewiczą?

Dzień dobry, Pytanie do ginekologa. Chcę dowiedzieć się czy w mojej pochwie znajduje się błona dziewicza ? jak dowiedzieć się czy jestem dziewicą jeszcze ? mam aktualnie 27 lat ukończone. Za miesiąc 28 l. Nigdy nie uprawiam seksu. nie jestem aktywna seksualnie. Nigdy nie miałam orgazmu z chłopakiem/męźczyzną. Nigdy też w życiu nie odczułam przyjemności seksualnej z żadnym. Bardzo chciałabym dowiedzieć się w jakim stanie jest moja pochwa ? co się z nią dzieje i co w niej może być jeśli w wieku 18/19 lat spotkałam się po raz pierwszy w życiu z kimś obcym i wywiózł mnie w pola na pechowy stosunek seksualny, który zakończył się niepowodzeniem ponieważ nie doszłam, nie miałam orgazmu, nie czułam penetracji, nie było pchnięć w pochwę, nie odczuwałam przyjemności. Następnie spotkanie się zakończyło natychmiast. Było pechowe. Nigdy już więcej żaden nie wszedł we mnie. Od tego czasu minęło już 10 lat. Jak teraz może wyglądać moja pochwa ?. Czy jestem dziewicza ? Nigdy w swoim życiu nie miałam w pochwie męskiego członka, który sprawił by mi przyjemność lub doprowadził do orgazmu. Nigdy nie uprawiałam prawdziwego i pełnego seksu. Jednak miałam kontakt ze spermą i w ręce penisa. Kiedyś raz. Jak sprawdzić czy mam w sobie nadal dziewictwo ? Nie miałam nigdy chłopaka i nigdy nie byłam w związku. nie podejmuję żadnych aktywności seksualnych od tamtego jednego pechowego razu prowadzących do głębokiej penetracji pochwy. Moja pochwa nie jest nigdy penetrowana przez żadnego męźczyznę. męski członek kiedyś tam wszedł, ale tylko jeden raz podczas tamtego spotkania na polach w wieku 18 lat i to w prezerwatywie na krótką chwilę, nie wykonując żadnych ruchów praktycznie. Zero przyjemności. Zero orgazmu. Zero ruchów podczas jak podczas seksu. Nie wiem jak to jest mieć w sobie męskiego członka bez prezerwatywy. Takiego normalnego. Jak to jest gdy wykonuje pchnięcia i doprowadza do orgazmu i przyjemności. Miałam tylko na chwilę w prezerwatywie. Spotkanie zakończyło się fatalnie. Jak teraz wygląda moja pochwa po tylu latach od tego zdarzenia ? Nie mam możliwości odwiedzenia ginekologa prywatnie w realu. Czy możliwe jest sprawdzenie co się dzieje z moją pochwą ? czy mam tam błonę dziewiczą w środku w pochwie nadal ? po czym poznać, że nadal jest tam błona ?.
KOBIETA, 28 LAT około miesiąca temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

odpowiedzi na Pańskie pytania może udzielić wyłącznie lekarz ginekolog podczas bezpośredniej wizyty. Taki kontakt seksualny mógł doprowadzić do przerwania błony dziewiczej. Brak orgazmu oraz brak przyjemności seksu nie ma z tym nic wspólnego.

Aby ostatecznie stwierdzić, czy doszło do przerwania błony dziewiczej proszę zgłosić się do ginekologa, który zbada Panią i powie coś więcej na ten temat. Stwierdzenie tego na odległość nie jest możliwe. Jednocześnie warto wiedzieć, że do naruszenia błony może dojść nie tylko podczas współżycia, ale również na skutek masturbacji, stosowania tamponów lub podczas uprawiania intensywnego sportu.

Inne pytania na temat błony dziewiczej znajdują się pod linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/gdzie-dokladnie-znajduje-sie-blona-dziewicza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-chlopak-moze-wyczuc-blone-dziewicza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-chlopak-palcowka-mogl-zerwac-mi-blone-dziewicza.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.