Pytanie o błonę dziewiczą

czy to błona dziewicza?. jestem dziewicą. Ale od roku zastanawiłam się czy mam błonę dziewicza i jak zajrzalam do srodka w pochwy dojrzalam cos. Widze to cos,ale nie cale..gdy uzylam lusterka i (rozwarlam) wargi sromowe zobaczylam cos rozowego w srodku z dziurka. Zastanawialam sie czy to nie szyjka macicy, ale..przeciez ona jest dalej i nie mozna jej zobaczyc. Czytalam, ze to moze byc guz, nowotwór, rak, torbiel..ale jakim cudem moglabym to miec? watpie....nie sprawia mi to zadnego bolu..

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.