Czy to możliwe, żeby moja błona dziewicza została w jakiś sposób przerwana?

Witam, zacznę od tego, że mam 19 lat i jestem dziewicą. DO pewnego czasu nie masturbowałam się, nie używałam tamponów, nie uprawiałam sportów. Z moim chłopakiem zaczęliśmy uprawiać peeting. On jest doświadczonym mężczyzną i zdziwił się gdyż wkładając mi palce do pochwy bardzo głęboko nie odczuwałam żadnego bólu. Pytał kilkakrotnie czy na pewno nie boli i czy na pewno jestem dziewicą. Czy jest to normalne? Czy możliwe jest żeby moja błona dziewicza została w jakiś sposób przerwana ?

Nie każda kobieta posiada błonę dziewiczą do czasu inicjacji. U niektórych od urodzenia jest ona nie w pełni rozwinięta, u innych zostaje przerwana podczas aktywności fizycznej (szpagat na wf, upadki z drzewa w dzieciństwie itd), badania ginekologicznego czy masturbacji. Błona dziewicza nie zakrywa całego wejścia do pochwy, dzięki czemu może wydostawać się przez nią krew miesiączkowa oraz można stosować tampony. Łatwo sobie więc wyobrazić, że również penetracja pochwy palcem nie zawsze musi kończyć się przebiciem błony. Zachęcam do poznania swojego ciała i samodzielnego sprawdzenia za pomocą lusterka czy możliwe jest zaobserwowanie błony dziewiczej (znajduje się ona ok 1 cm od wejścia do pochwy). Pozdrawiam!