Czy błona dziewicza została przerwana?

Witam, Mam 20 lat i wczoraj z moim chłopakiem spróbowaliśmy uprawiać seks pierwszy raz. To mój pierwszy raz natomiast on miał już partnerki. Gdy próbował we mnie wejść to zaczęło mnie strasz nie boleć i nie mogłam tego wytrzymać i kazałam mu przestać, zaczęła mi lecieć krew dość mocno i trochę szczypać, a dziś czuję, jakby coś mi jeździło po macicy - czy to normalne? Czy błona dziewicza została przerwana? Czy za drugim razem będzie tak samo boleć, że nie będę mogła wytrzymać i mój chłopak również nie skończy stosunku? Proszę o poważne odpowiedzi…

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Bez badania ginekologicznego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie. Być może błona jest na tyle gruba, że nie udało się jej całkowicie przebić. Myślę, że najlepszym postępowaniem będzie wizyta u ginekologa, który udzieli Pani jednoznacznej odpowiedzi.
W przypadku, gdy lekarz stwierdzi znaczną grubość błony może ją naciąć. Decyzja należy jednak do specjalisty.
Pozdrawiam