Podejrzenie chłoniaka a morfologia

Witam, proszę o interpretacje wyników krwi zwykła morfologia wszystko w normie prócz PDW norma to 17,0 a ja mam 18,1 Natomiast rozmaz krwi mnie niepokoi gran. segmentowe norma min. to 40 do 70 ja mam tylko 41 gran. kwasochłonne min. 1-5 ja mam tylko 1 gran zasadochłonne min. 0 do 1 ja mam 1 Limfocyty min. 20 do 45 a ja mam 49;/ monocyty min. 3 do 8 ja mam 8 ob mam 8 a max to 20 i jest w normie. Mam się czegoś obawiać? Dodam,że moja mama chorowała na chłoniaka i jestem na te sprawy wyczulona

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Wyniki badań są prawidłowe. Nieznaczne podwyższenie poziomu limfocytów najprawdopodobniej wiąże się z zaistniałą w ostatnim czasie infekcją wirusową (nawet taką przebiegającą subklinicznie).