Podwyższone PDW u 23-latki

Witam, Mam 22 lata, wczoraj odebrałam wyniki krwi Zwykła morfologia jest ok, tylko PDW mam podwyższone norma to 17,0 a ja mam 18,1 Natomiast martwi mnie rozmaz, ale jedynie limfocytów, bo mam 49,0 a norma to 45. dodam, że w legendzie na wyniku jest napisane,że "*" oznacza, że wynik jest przynależny do wieku. Taką właśnie gwiazdkę mam w limfocytach... Już sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Moja mama zmarła na chłoniaka i jestem w tym aspekcie bardzo przewrażliwiona. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości sugeruję powtórzenie morfologii za jakiś czas. Skierowanie uzyska Pani od lekarza POZ.