Podejrzenie choroby Raynauda i wynik badań krwi

Witam, mam wyniku badań: Test Hep-2/Liver dodatni, Ana-P/C przeciwjądrowe - stwierdza się obecność, wzór fluorescjencji- ziarnisty, p/c przeciw.p ANCA (IIF) ujemny, i c ANCA też ujemny. Badania robiono-podejrzenie choroba Raynauda ( objawy: bielejące "marznące",cierpnące palce u rąk, czasem nos - przy niskich temperaturach). Czego mogę się spodziewać po takich wynikach plus objawach jak przy Raynaudzie...?proszę o wskazówki

Witam,

Przeslane przez Pania informacje nie sa wystarczajace, zapraszam na konsultacje do Krakowa ze wszytskimi posiadanymi wynikami badan.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga