Podejrzenie ciąży po stosunku niezabezpieczonym

Zastanawiam sie czy jestem w ciazy.06.05 zaczela sie miesiaczk trwala 5 dni(cykl 25) 15,16.05 kochalam sie z meze(stosunek przerywany)od tego mometu pobolewa mnie brzucho a 19 miala jedno dniowe plamienie do teraz pobolewa mnie podbrzusze mam oplawy,mam zatkany nos i jestem senna.Czy to mozliwe ze moge byc w ciazy,czy te plamienie bylo zagniezdzenie sie zarodka.Do nastepnej miesiaczki jest sporo czasu czy test wykryje juz ciaze ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w 9 i 10 dniu cyklu czyli w dni potencjalnie płodne. Oznacza to że nie można wykluczyć ciąży. Test można wykonać dwa tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.