Stosunek przerywany bez wytrysku a prawdopodobieństwo ciąży u 19-latki

Ostatnią miesiączke miałam 12.05. Moje cykle wahają się od 27do20 dni. 31.05 uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany, nie zostawił we mnie nic. Czy prawdopodobieństwo ciąży jest duże? Kolejną miesiączke przewiduję na 7lub8 czerwca.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży jest małe ze względu na fakt, że do zbliżenia doszło w drugiej połowie cyklu. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.