Wytrysk na brzuch po pettingu u dziewicy a ryzyko ciąży

Witam, uprawiałam z moim chłopakiem peeting. Nastąpił wytrysk na mój brzuch ale żadne z nas nie jest pewne czy chociaż odrobinka spermy nie dostała się w okolice intymne. Wzięłąm później dokładną kąpiel. To był dokładnie piąty dzień po owulacji, tydzień temu. Okres powinnam mieć pojutrze. Jestem dziewicą. Czy muszę się bardzo obawiać ciąży. Jesteśmy oboje teraz koszmarnie zestresowani przez tą sytuację.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Proponuję dla pewności wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.