Ryzyko ciąży po pettingu w dni płodne

Witam. Mój chłopak ostatnio nocował u mnie. Położyliśmy się i zaczęliśmy całować. On był ubrany ja też. Potem zaczęliśmy dotykać się w miejsca intymne dłońmi. Jestem dziewicą. Jenak boję się, że mogłam zajść w ciążę, ponieważ był to dzień w którym było największe prawdopodobieństwo. On swoją dłonią wyjął penisa i po chwili (jakieś 10-15 sekund) zaczął dotykać mnie w miejscu intymnym. Nie doszło do wytrysku jednak czułam, że chłopak miał trochę mokre bokserki. Od tego dnia boli mnie brzuch (nie bardzo jednak go odczuwam). Jestem bardzo zdenerwowana, bo obawiam się najgorszego. Mam 16 lat Proszę o pomoc i szybką odpowiedź!!

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

trudno jest za pośrednictwem forum stwierdzić czy jesteś w ciąży, czy nie. Dla sprawdzenia polecam wykonanie testu ciążowego- jeden dzień po terminie spodziewanej miesiączki lub wizytę u ginekologa. Warto wiedzieć, że w trakcie pettingu też może dojść do zapłodnienia, zwłaszcza jeżeli nasienie zostanie na rękach przeniesione do pochwy, w której znajduje się płodny śluz.

Pozdrawiam serdecznie!