Ryzyko ciąży podczas wzajemnej masturbacji

Bardzo się obawiam, czy nie jestem w ciąży .. ;( od jakiegoś czasu z moim chłopakiem masturbujemy się nawzajem. Ja praktycznie jestem naga, lecz on ma bokserki. On nie dotyka swojego penisa praktycznie i potem wkłada mi palec do pochwy. Lecz czasem, ma trochę spremy na bieliźnie i jak siedzę na nim, dotykając się wzajemnie intymnymi miejscami, mam wrażenie, że jednak jakoś mogło dojść do zapłodnienia. Czy jest takie coś możliwe?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Teoretycznie jest taka możliwość, aby doszło do zapłodnienia podczas pettingu (wzajemnej masturbacji), ale aby tak się stało, nasienie musiałoby być przeniesione do Pani dróg rodnych (np. na palcu). Bielizna Pani chłopaka (ubrudzona nasieniem) chyba nie ma kontaktu z Pani pochwą, prawda? Tak więc nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam!