Czy mogłam zajść w ciążę po dotknięciu spermy?

Witam,
wiem ze to głupie, ale mam pytanie. Wczoraj dotykałam chłopaka w miejscu intymnym i maił wytrysk. Czy to jest możliwe, żeby jakimś sposobem zajść w ciążę? On nie dotykał mnie już później ale jednak boje się, że ja mogłam przez przypadek jakoś przenieść. Czy jest prawdopodobne to żebym była w ciąży? Ja byłam w ubraniu i on też.
Proszę o odpowiedź;)

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę istnieje wtedy, gdy doszło do stosunku seksualnego lub w trakcie pettingu, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl