Brak okresu po dwóch stosunkach przerywanych

Witam! Moje cykle wynoszą od 21-23 dni. Ostatnią miesiączke miałam 25.09 i w ostatni dzień okresu 28.09 uprawiałam seks przerywany ze swoim partnerem. Do następnego zbliżenia doszło 12.10 również seks przerywany. Spodziewałam się krwawienia 17-18.10 jednak okres się spóźnia. Czuje lekki ból w podbrzuszu ale okresu nie ma. Dziś rano 19.10 wykonałam test ciążowy negatywny. Jakie jest prawdopodobieństwo tego że doszło do zapłodnienia? Czy możliwe że jest jeszcze za wcześnie na wykonanie testu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną! Teoretycznie ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. Sugeruję zatem powtórzenie testu ciążowego. By wynik był wiarygodny, proszę wykonać test około 14 dni po stosunku.