Stosunek przerywany 12 dnia cyklu a ryzyko ciąży

witam, do stosunku doszło 12dnia cyklu, był to stosunek przerywany , niezabezpieczony i trwał z 2 min. mój chłopak nie doszedł .. czy jest możliwe abym zaszła w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.