Ryzyko niechcianej ciąży podczas stosunków bez zabezpieczenia

Witam ;) ja i mój chłopak od roku ze sobą współzyjemy bez zabezpieczeń. Partner dochodzi po ok.5 min ;( ale 10 sekund przed jego wytryskiem wyjmuje członka ze mnie. Czy jest jakieś ryzyko niechcianej ciąży ?? przypominam , że dotychczas nigdy nie zrobił "tego" we mnie , zawsze po wyciągnięciu mija pare sekund i dopiero wtedy .....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ponieważ współżyli Państwo używając tej "metody", ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.