Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym z wytryskiem poza pochwą

Czy możliwe jest zajście w ciąże jeżeli chłopak zawsze w momencie wytrysku kończy stosunek? (chodzi o to, że nie dochodzi we mnie)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży w takim przypadku jak najbardziej zatem istnieje. Jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, proszę pomyśleć o zastosowaniu skutecznych metod antykoncepcyjnych.